Prekių nėra
83L3003CMX 3
| Procesorius | AMD Ryzen Z2 Go |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Įstrižainė | 8 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.32 kg |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Go S 8ARP1 |
| Gamintojo prekės serija | Legion |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Steam OS |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Klaviatūros apšvietimas | No |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Laikmena | SSD |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | AMD Radeon Graphics |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Kroviklis | Without charger |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.37 kg |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 316.00 mm |
| Gross height (mm) | 16.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Producer | Lenovo |