Prekių nėra
21NU007NMH 3
| Procesorius | Intel Core Ultra 7 |
| Klaviatūros kalba | English |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.30 kg |
| Gross weight | 1.88 kg |
| WWAN | LTE Upgradable |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | X1 2-in-1 G10 |
| Gamintojo prekės serija | ThinkPad |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Procesoriaus modelis | 258V |
| HD tipas | WUXGA |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Laikmena | SSD |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc Graphics 140V |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 57 Wh |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 3 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Palette Qty | 532 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 312.80 mm |
| Gross height (mm) | 18.30 mm |
| Gross width (mm) | 217.65 mm |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Producer | Lenovo |