Prekių nėra
21QV0007MH 3
| Procesorius | Intel Core Ultra 9 |
| Klaviatūros kalba | English |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.38 kg |
| Gross weight | 1.96 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), Always On 2x Thunderbolt 4, with USB PD 3.0 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) 1x Security keyhole |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P16s G4 Intel |
| Gamintojo prekės serija | ThinkPad |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Vidinė atmintis | 64 (2x32) GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Procesoriaus modelis | 285H |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.4 GHz |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Vidinės atminties tipas | SODIMM DDR5 |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | WUXGA |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| Laikmena | SSD |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc 140T GPU |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 75 Wh |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 2x32 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0108 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Palette Qty | 160 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 450 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Kamera | 5.0MP + IR with Privacy Shutter and Human Presence Detection |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Producer | Lenovo |