Prekių nėra
90NB13M2-M00FV0 3
| Procesorius | AMD Ryzen AI 9 |
| Klaviatūros kalba | English |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekranas | 2880 x 1800 pikseliai |
| Procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.00 kg |
| Gross weight | 2.30 kg |
| Gaminio spalva | Scandinavian White |
| Kitos savybės | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display/power delivery 1x 3.5mm Combo Audio Jack SD 4.0 card reader |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | S 16 OLED UM5606WA-RK217W |
| Gamintojo prekės serija | ZenBook |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Vidinė atmintis | 24 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Procesoriaus modelis | 365 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.0 GHz |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR5x |
| HD tipas | 3K |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| Laikmena | SSD |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | AMD Radeon 880M Graphics |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Skydelio tipas | OLED |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Proporcija | 16:10 |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00966 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 36 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 460 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Producer | Asus |