Prekių nėra
CTHI3EE893SH 3
| Procesorius | Intel Core i7 |
| Klaviatūros kalba | English |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.20 kg |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CTH-I3EE893SH |
| Gamintojo prekės serija | GAMING A16 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Procesoriaus modelis | i7-13620H |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| HD tipas | FHD+ |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Laikmena | SSD |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 1x16 GB |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR7 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 165 Hz |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Palette Qty | 400 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Producer | Gigabyte |