Prekių nėra
90NB15Q1-M003W0 3
| Procesorius | Intel Core 5 |
| Klaviatūros kalba | US |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Procesoriaus dažnis | 2.2 GHz |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.95 kg |
| Gross weight | 2.25 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display/power delivery (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 16 V3607VU-RP059W |
| Gamintojo prekės serija | VivoBook |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Procesoriaus modelis | 210H |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.8 GHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | WUXGA |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 63 Wh |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Proporcija | 16:10 |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 3 |
| Standžiojo disko sąsaja | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 6 GB |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR6 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 179 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 460.00 mm |
| Kamera | 1080p FHD camera With privacy shutter |
| Producer | Asus |