Prekių nėra
21Q6001VMH 3
| Procesorius | Intel Core Ultra 5 |
| Klaviatūros kalba | English |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekranas | 2880 x 1800 pikseliai |
| Įstrižainė | 15.3 col. |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.40 kg |
| Gross weight | 1.98 kg |
| Gaminio spalva | Grey |
| Kitos savybės | 1x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), Always On 2x USB-C (Thunderbolt 4/USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | X9-15 G1 Aura Edition |
| Gamintojo prekės serija | ThinkPad |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Procesoriaus modelis | 228V |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.5 GHz |
| Atminties taktinis dažnis | 8533 MHz |
| Vidinės atminties tipas | Soldered LPDDR5x |
| HD tipas | 2.8K |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| Laikmena | SSD |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc Graphics 130V |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Skydelio tipas | OLED |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 80 Wh |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 339.55 mm |
| Gross height (mm) | 12.90 mm |
| Gross width (mm) | 228.50 mm |
| Kamera | UHD 8.0MP with Large Sensor + IR Discrete, with E-Shutter, ToF Sensor, MIPI |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Producer | Lenovo |