Prekių nėra
BYHC5EEE64SP 3
| Procesorius | Intel Core U9 |
| Klaviatūros kalba | English |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekranas | 2560 x 1600 pikseliai |
| Ryškumas | 500 cd/m² |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.50 kg |
| Gross weight | 2.80 kg |
| Gaminio spalva | Dark Tide |
| Kitos savybės | 1 x DC in 1 x Type-A support USB3.2 Gen2 1 x Type-C with Thunderbolt5 (support USB4, DisplayPort 2.1 and Power Delivery 3.0) 1 x Type-A support USB3.2 Gen2 1 x Type-C with Thunderbolt4 (support USB4, DisplayPort 1.4 and Power Delivery 3.0) 1 x MicroSD (UH |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MASTER 16 BYH-C5EEE64SP |
| Gamintojo prekės serija | AORUS |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Procesoriaus modelis | 275HX |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.4 GHz |
| HD tipas | WQXGA |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 24 |
| Skydelio tipas | OLED |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Proporcija | 16:10 |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 16 GB |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR7 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 240 Hz |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| Producer | Gigabyte |