Prekių nėra
BWHC3EEC64SH 3
| Įstrižainė | AORUS ELITE 16 BWH 16' QHD+ i9-275HX/2x16GB/1TB/RTX 5070/Win11 Home/ENG kbd/2Y Warranty col. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.30 kg |
| Gross weight | 2.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 89 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 460.00 mm |
| Producer | Gigabyte |