Prekių nėra
CVHI3EE894SH 3
| Procesorius | Intel Core i7 |
| Klaviatūros kalba | English |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.20 kg |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CVH-I3EE894SH |
| Gamintojo prekės serija | GAMING A16 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Procesoriaus modelis | i7-13620H |
| HD tipas | FHD+ |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR7 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.2 kg |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 253 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Producer | Gigabyte |