Prekių nėra
83JG000KNT 3
| Procesorius | AMD RYZEN 5 |
| Klaviatūros kalba | English |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Procesoriaus dažnis | 3.2 GHz |
| Ryškumas | 300 cd/m² |
| Įstrižainė | 15.6 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.19 kg |
| Gross weight | 3.36 kg |
| Gaminio spalva | Luna Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 15AHP10 |
| Gamintojo prekės serija | LOQ |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Baterijos technologija | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Procesoriaus modelis | 220 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.9 GHz |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Vidinės atminties tipas | 16 |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | FHD |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 60 Wh |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | No |
| Proporcija | 16:10 |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 1x16 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR7 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Kroviklis | 170W Slim Tip (3-pin) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.17 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.37 kg |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Plastic (No PET) | 170 g |
| Palette Qty | 110 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 541.00 mm |
| Gross height (mm) | 343.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Kamera | 5.0MP with E-shutter |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Producer | Lenovo |