Prekių nėra
N009L545014EMEA_VP_ESTSO 3
| Procesorius | Intel Ultra 5 |
| Klaviatūros kalba | Estonian |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Warranty | 29 mėn. |
| Net weight | 1.59 kg |
| Gross weight | 2.59 kg |
| WWAN | WWAN ready |
| Saleout | DAMAGE ON THE RIGHT EDGE OF HOUSING |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 5450 |
| Gamintojo prekės serija | Latitude |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Procesoriaus modelis | 135U |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.4 GHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | FHD |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Laikmena | SSD |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Integrated Graphics |
| Procesoriaus branduoliai | 12 |
| Skydelio tipas | IPS |
| „SmartCard“ lizdas | Taip |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Taip |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 2x8 GB |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Palette Qty | 149.00 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Kamera | FHD HDR IR Camera |
| Producer | Dell |