Prekių nėra
90NB14F1-M00940 3
| Procesorius | Intel Core Ultra |
| Klaviatūros kalba | US |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekranas | 2880 x 1800 pikseliai |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.20 kg |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gaminio spalva | Zumaia Gray |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 14 UX5406SA-PV050W |
| Gamintojo prekės serija | ZenBook S |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Baterijos technologija | 4-cell Li-ion |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Procesoriaus modelis | 7 32GB |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR5x |
| Ekrano paviršius | Glossy |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | Wi-Fi 7 (802.11be) (Tri-band) 2x2 |
| Laikmena | SSD |
| Priekinė kamera | Taip |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc Graphics |
| Skydelio tipas | OLED |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 72 Wh |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Proporcija | 16:10 |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 4 |
| Standžiojo disko sąsaja | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00966 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 625 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 460 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Producer | Asus |