Prekių nėra
3VHK3EEC94SH 3
| Procesorius | AMD RYZEN 7 |
| Klaviatūros kalba | English |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekranas | 2560 x 1600 pikseliai |
| Procesoriaus dažnis | 3.8 GHz |
| Įstrižainė | 18 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.80 kg |
| Gross weight | 3.10 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 3VHK3EEC94SH |
| Gamintojo prekės serija | GAMING A18 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Procesoriaus modelis | 260 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.1 GHz |
| HD tipas | WQXGA |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Laikmena | SSD |
| Skydelio tipas | IPS |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 49 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Kamera | 2.0 Mpix + IR |
| Producer | Gigabyte |