Prekių nėra
PV14255_HWK_550_HOM_noFP_3YPSNO 3
| Procesorius | AMD RYZEN 7 |
| Klaviatūros kalba | English |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.54 kg |
| Gross weight | 2.62 kg |
| Gaminio spalva | Carbon Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 14 Essential PV14255 |
| Gamintojo prekės serija | PRO |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Procesoriaus modelis | 250 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.1 GHz |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | 2K |
| Klaviatūros apšvietimas | No |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Laikmena | SSD |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | AMD Radeon Graphics |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 54 Wh |
| „SmartCard“ lizdas | No |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | No |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 4 |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 1x16 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | M.2 PCIe NVMe Solid State Drive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.08 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.23 kg |
| Paper/Pasteboard | 824.00 g |
| Plastic (No PET) | 256.00 g |
| Palette Qty | 96 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 345.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 401.00 mm |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Producer | Dell |