Prekių nėra
BZHC6EED65SP 3
| Procesorius | Intel Core Ultra 9 |
| Klaviatūros kalba | US International |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekranas | 2560 × 1600 pikseliai |
| Ryškumas | 500 cd/m² |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 3.50 kg |
| Gross weight | 3.80 kg |
| Gaminio spalva | Dark Tide |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Gaming BZH |
| Gamintojo prekės serija | Aorus Master |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Baterijos technologija | Li-polimer |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Bendroji laikmenos talpa | 2000 GB |
| Procesoriaus modelis | 275HX |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.4 GHz |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Atminties lizdai | 2 |
| Vidinės atminties tipas | SO-DIMM DDR5 |
| Ekrano paviršius | Glossy |
| HD tipas | WQXGA |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 24 |
| Skydelio tipas | OLED |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 99 Wh |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Proporcija | 16:10 |
| Stacionaraus disko talpa | 2000 GB |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 4 |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 2 x 16 GB |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 24 GB |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR7 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Kroviklis | 330W |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 240 Hz |
| Svoris (be priedų) | 2.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 110 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Kamera | FHD (1080p) IR Webcam |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Producer | Gigabyte |