Prekių nėra
MGDT4ZE/A 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 3.70 kg |
| Gross weight | 4.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Paper/Pasteboard | 460.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 73.00 mm |
| Gross height (mm) | 356.00 mm |
| Gross width (mm) | 263.00 mm |
| Producer | Apple |