Prekių nėra
83LY00K0MXSO 3
| Procesorius | Intel Core i7 |
| Klaviatūros kalba | Nordic |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekranas | 2560 x 1600 pikseliai |
| Procesoriaus dažnis | P-core 2.1 E-core 1.5 GHz |
| Įstrižainė | 15.1 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.50 kg |
| Gross weight | 3.75 kg |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Gaminio spalva | Eclipse Black |
| Kitos savybės | 2x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), Always On 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort 2.1 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with DisplayPort 1.4 1x Headphone/microphone combo jack (3.5 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 5 15IRX10 |
| Gamintojo prekės serija | Legion |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Vidinė atmintis | 32 (2x16GB) GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Procesoriaus modelis | i7-14700HX |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | P-core 5.5 E-core 3.9 GHz |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Vidinės atminties tipas | SO-DIMM DDR5 |
| HD tipas | WQXGA |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 20 |
| Skydelio tipas | OLED |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 60 Wh |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | No |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 2x16 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR7 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.25 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.37 kg |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Palette Qty | 115.00 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 329.00 mm |
| Gross height (mm) | 518.00 mm |
| Gross width (mm) | 88.00 mm |
| Kamera | 5.0MP with E-shutter |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Producer | Lenovo |