Prekių nėra
KW9-00632 3
| Tipas | 64-bit |
| Net weight | 0.021 kg |
| Gross weight | 0.044 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Windows 11 Home |
| Programinės įrangos tipas | OEM |
| Gaminio kodo pavadinimas | KW9-00632 |
| Ruošinio tipas | DVD |
| Licencijų saičius | 1 naudotojas(-ai) |
| Kalbos versija | English International |
| Licencijos rūšis | OEM |
| Packing quantity | 100 dalių |
| Volume (m3) | 0.000078744 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 405 mm |
| Gross width master carton | 210 mm |
| Gross height master carton | 175 mm |
| Net weight master carton | 4.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.149 kg |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Palette Qty | 11600 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 193 mm |
| Gross height (mm) | 3 mm |
| Gross width (mm) | 136 mm |