Prekių nėra
KVR32N22D8/16 3
| Neto svoris | 0.02 kg |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 0.04 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KVR32N22D8/16 |
| Atminties taktinis dažnis | 3200 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Talpumas | 16 GB |
| Atminties formos faktorius | 288-pin DIMM |
| EEB | No |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2Rx8 GB |
| CAS delsa | CL22 |
| Registruotas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 18.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 5.00 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |