Prekių nėra
LD5S16G56C46ST-HGN 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.01 kg |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Talpumas | 16 GB |
| EEB | No |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Registruotas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Palette Qty | 9404 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Producer | Lexar |