Prekių nėra
KCP556SS8-16 3
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.02 kg |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KCP556SS8-16 |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Vidinės atminties tipas | SODIMM |
| Talpumas | 16 GB |
| Atminties formos faktorius | DDR5 |
| EEB | No |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| Detalė, skirta | Notebook |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1x16 GB |
| CAS delsa | CL46 |
| Registruotas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Palette Qty | 12321 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 15.00 mm |
| Producer | Kingston |