Prekių nėra
90DD01X0-M29000 3
| Gylis | 142.5 x 135.5 x 13.9 (LxWxH) cm |
| Sąsaja | USB 2.0 |
| Svoris | 228 g g |
| Plotis | 142.5 x 135.5 x 13.9 (LxWxH) cm |
| Aukštis | 142.5 x 135.5 x 13.9 (LxWxH) cm |
| Galingumas | USB Power +5V ± 5% W |
| Rašymo greitis | DVD+R: 8X,DVD-R: 8X,DVD+RW: 8X,DVD-RW: 6X,DVD+R(DL): 6X,DVD-R (DL): 6X,DVD+R(SL, M-DISC): 4X,DVD-RAM: 5X,CD-R: 24X,CD-RW: 24X MB/s |
| Paskirtis | Desktop/Notebook |
| Tipas | Optical drive |
| Warranty | 2 years warranty metai |
| Net weight | 0.405 kg |
| Gross weight | 0.546 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Matmenys (P x G x A) | 142.5 x 135.5 x 13.9 (LxWxH) mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SDRW-08U7M-U |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | CPU: Intel Pentium 4 2.0GHz, AMD Athlon 2100+ or higher.RAM: 512MB or more is recommended |
| Optinio įrenginio tipas | DVD±RW |
| Darbo temperatūra (T-T) | 5 - 40 °C |
| Siejama programinė įranga | Cyberlink Power2Go 8 |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 15 - 80 % |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -30 - 60 °C |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Laikymo santykinė drėgmė (H-H) | 10 - 90 % |
| Montavimo tipas | Vertical and Horizontal (+5° ~ -5°) |
| CD-RW rašymo sparta | 24 CD greitis |
| Seansas vienu metu (SAO) | Taip |
| DVD-RAM rašymo greitis | 5 CD greitis |
| DVD+R dvigubo sluoksnio skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD-R rašymo greitis | 8 CD greitis |
| CD-R rašymo greitis | 24 CD greitis |
| Rašymas atsitiktine tvarka | Taip |
| DVD-R dvisluoksnio rašymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD-RW skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows 10,Windows 8,Windows 7,Windows Vista,Windows XP,Mac OS X |
| DVD+RW skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD+R skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD disko vidutinė laisvosios kreipties trukmė | DVD: 160 ms.CD: 160 ms ms |
| Rašymas iš eilės | Taip |
| DVD+R dvigubo sluoksnio rašymo greitis | 6 CD greitis |
| CD-R skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| Optinio disko skersmuo | 12cm / 8cm mm |
| CD-RW skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| DVD-R skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| Vidinis | No |
| DVD+R rašymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD+RW rašymo greitis | 8 CD greitis |
| CD-ROM disko vidutinis laisvosios prieigos laikas | 160 ms |
| DAO technologija | Taip |
| TAO technologija | Taip |
| CD-ROM skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| DVD-ROM skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD-RW rašymo greitis | 6 CD greitis |
| Diskų peržiūros formatai | CD audio, CD video, |
| CD įrašymo greitis | 24 CD greitis |
| CD skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| Įrašymo režimai | DVD+R & DVD+R (DL): Sequential Write.DVD-R & DVD-R(DL): DAO/Incremental Recording.DVD+RW: Random Write.DVD-RW: DAO/Restricted Overwrite/Incremental Recording.DVD-RAM: Random Write.CD-R/RW: DAO/TAO/SAO/Packet Write |
| Montavimas | Vertical/Horizontal |
| Palaikomi disko tipai | CD, CD-R, CD-ROM, CD |
| CD perrašymo greitis | 24 CD greitis |
| Paketo rašymas | Taip |
| DVD-RAM skaitymo greitis | 5 CD greitis |
| Disko padavimo tipas | Tray |
| Kreipimosi trukmė | 160 ms |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.141 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 128.00 g |
| Plastic (No PET) | 13.00 g |
| Palette Qty | 444 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Producer | Asus |