Prekių nėra
90DD02A2-M29000 3
| Sąsaja | USB 2.0 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.368 kg |
| Gross weight | 0.509 kg |
| Gaminio spalva | Silver |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ZenDrive U9M |
| Optinio įrenginio tipas | DVD±RW |
| Sąsajos tipas | Interface USB 2.0 (Compatible with USB Type-C and Type-A) |
| Vidinis | No |
| CD įrašymo greitis | 24 CD greitis |
| CD skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| Packing quantity | 8 dalių |
| Volume (m3) | 0.0020412 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.141 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross width master carton | 275 mm |
| Gross height master carton | 205 mm |
| Net weight master carton | 4.072 kg |
| Tare weight master carton | 0.369 kg |
| Paper/Pasteboard | 128.00 g |
| Plastic (No PET) | 13.00 g |
| Palette Qty | 400 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross width (mm) | 63 mm |
| Producer | Asus |