Prekių nėra
90-DT20305-UA199KZ 3
| Gylis | 15.7 cm |
| Sąsaja | USB 2.0 |
| Svoris | 335 g |
| Plotis | 15 cm |
| Aukštis | 1.85 cm |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.41 kg |
| Gross weight | 0.625 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Matmenys (P x G x A) | 157 x 140 x 18.5 mm (LxWxH) 290g mm |
| Kitos savybės | Color Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SBW-06D2X-U |
| Optinio įrenginio tipas | DVD±RW |
| Darbo temperatūra (T-T) | 5 - 40 °C |
| „LightScribe“ | No |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 15 - 80 % |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -30 - 60 °C |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 7 Home Premium |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Mac OS X 10.6 Snow L |
| Laikymo santykinė drėgmė (H-H) | 10 - 90 % |
| CD-RW rašymo sparta | 16 CD greitis |
| Seansas vienu metu (SAO) | Taip |
| DVD-RAM rašymo greitis | 5 CD greitis |
| DVD+R dvigubo sluoksnio skaitymo greitis | 6 CD greitis |
| BD-RE („Dual Layer“) skaitymo sparta | 6 CD greitis |
| DVD-R rašymo greitis | 8 CD greitis |
| CD-R rašymo greitis | 24 CD greitis |
| Rašymas atsitiktine tvarka | Taip |
| DVD-R dvisluoksnio rašymo greitis | 6 CD greitis |
| DVD-RW skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows Server 2003/ |
| Disko įrenginys, buferio dydis | 2 MB |
| DVD+RW skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD+R skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD disko vidutinė laisvosios kreipties trukmė | 190 ms |
| Rašymas iš eilės | Taip |
| DVD+R dvigubo sluoksnio rašymo greitis | 6 CD greitis |
| CD-R skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| Optinio disko skersmuo | 80,120 mm |
| BD-R rašymo greitis | 6 CD greitis |
| BD-RE rašymo greitis | 2 CD greitis |
| CD-RW skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| DVD-R skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| Vidinis | No |
| DVD+R rašymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD+RW rašymo greitis | 8 CD greitis |
| CD-ROM disko vidutinis laisvosios prieigos laikas | 190 ms |
| „BD-RE Dual Layer“ rašymo greitis | 2 CD greitis |
| BD-ROM rašymo greitis | 6 CD greitis |
| DAO technologija | Taip |
| TAO technologija | Taip |
| CD-ROM skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| DVD-ROM skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| BD-R dvigubo sluoksnio rašymo greitis | 6 CD greitis |
| BD-ROM vidutinis laisvosios prieigos laikas | 300 ms |
| DVD-RW rašymo greitis | 6 CD greitis |
| BD-R dvigubo sluoksnio skaitymo greitis | 6 CD greitis |
| Diskų peržiūros formatai | Audio CD, Video CD, CD-I, CD-Extra, Photo CD, CD-Text, CD-ROM/XA, Multi-session CD, DVD Video, BD video |
| CD įrašymo greitis | 24 CD greitis |
| CD skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| Packing quantity | 8.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00354375 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.215 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 375.00 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Net weight master carton | 5 kg |
| Tare weight master carton | 0.61 kg |
| Paper/Pasteboard | 195.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 384 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Producer | Asus |