Prekių nėra
90-DQ0435-UA221KZ 3
| Gylis | 14.2 cm |
| Sąsaja | USB 2.0 |
| Svoris | 280 g |
| Plotis | 14.2 cm |
| Aukštis | 2 cm |
| Paskirtis | Desktop/Notebook |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.358 kg |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Matmenys (P x G x A) | 142 x 142 x 20 mm (LxWxH), 280g mm |
| Kitos savybės | Harmony of Technology and AetheticsWindows 8 CompatibleDisc Encryption double security with password-controlled and hidden-file functionalityDrag-and-Burn: friendly interface with only three simple steps to burn a discDiamond-cut design realize aesthetics |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SDRW-08D2S-U Lite |
| Optinio įrenginio tipas | DVD±RW |
| Darbo temperatūra (T-T) | 5 - 40 °C |
| Siejama programinė įranga | Cyberlink Power2Go 7 |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 15 - 80 % |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -30 - 60 °C |
| Laikymo santykinė drėgmė (H-H) | 10 - 90 % |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| CD-RW rašymo sparta | 16 CD greitis |
| Seansas vienu metu (SAO) | Taip |
| DVD-RAM rašymo greitis | 5 CD greitis |
| DVD+R dvigubo sluoksnio skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD-R rašymo greitis | 8 CD greitis |
| CD-R rašymo greitis | 24 CD greitis |
| Rašymas atsitiktine tvarka | Taip |
| DVD-R dvisluoksnio rašymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD-RW skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows 7\nWindows V |
| DVD+RW skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD+R skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD disko vidutinė laisvosios kreipties trukmė | 160 ms |
| Rašymas iš eilės | Taip |
| DVD+R dvigubo sluoksnio rašymo greitis | 6 CD greitis |
| CD-R skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| Optinio disko skersmuo | 80,120 mm |
| CD-RW skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| DVD-R skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| Vidinis | No |
| DVD+R rašymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD+RW rašymo greitis | 8 CD greitis |
| CD-ROM disko vidutinis laisvosios prieigos laikas | 140 ms |
| DAO technologija | Taip |
| TAO technologija | Taip |
| CD-ROM skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| DVD-ROM skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD-RW rašymo greitis | 6 CD greitis |
| Diskų peržiūros formatai | Audio CD, Video CD, CD-I, CD-Extra, Photo CD, CD-Text, CD-ROM/XA, Multi-session CD, CD-R, CD-RW, CD-ROM , DVD±R(SL/DL), DVD±RW, DVD-ROM(SL/DL), DVD-RAM, DVD Video |
| CD įrašymo greitis | 24 CD greitis |
| CD skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| Pridėtų gaminių skaičius | 1 dalių |
| Įrašymo režimai | Read SpeedDVD+R : 8XDVD-R : 8XDVD+RW : 8XDVD-RW : 8XDVD-ROM : 8XDVD+R(DL) : 8XDVD-R(DL) : 8XDVD-ROM(DL) : 8XDVD-RAM : 5XCD-R : 24XCD-RW : 24XCD-ROM : 24XDVD Video Playback : 4XVCD Playback : 10XAudio CD Playback : 10XWrite SpeedDVD+R : 8XDVD-R : 8XDVD+RW |
| Montavimas | Horizontal |
| Reikalingas USB | Taip |
| Palaikomi disko tipai | CD, CD-R, CD-ROM, CD |
| Minimalus procesorius | Intel Pentium 4, 2.0 |
| CD perrašymo greitis | 16 CD greitis |
| Diskų skaičius | 1 |
| Paketo rašymas | Taip |
| Minimali standžiojo disko talpa | 10 GB |
| Maitinimo reikalavimai | 5V |
| DVD-RAM skaitymo greitis | 5 CD greitis |
| Mažiausias operatyviosios atminties kiekis | 512 MB |
| Packing quantity | 8.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.102 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 380.00 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Net weight master carton | 3.68 kg |
| Tare weight master carton | 0.4 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Palette Qty | 584 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Producer | Asus |