Prekių nėra
90DD0340-B19000 3
| Sąsaja | SATA |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.41 kg |
| Gross weight | 0.51 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DRW-08D6MT |
| Gamintojo prekės serija | Compact Internal 8X HH DVD Writer |
| Vidinis | Taip |
| CD įrašymo greitis | 8 CD greitis |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 768 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Producer | Asus |