Prekių nėra
B650M S2H 3
| Procesorius | AMD |
| Neto svoris | 0.53 kg |
| Garantija | 36 mėn. |
| Bruto svoris | 0.76 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B650M S2H 1.0 M/B |
| Atminties lizdai | 2 |
| Procesoriaus lizdas | AM5 |
| Mikroschemų rinkinys | AMD B650 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Micro ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 DIMM |
| Suderinamų procesorių serijos | AMD Ryzen 7000 Series Processors |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Palette Qty | 534 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 52.00 mm |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Taros svoris (kg) | 0.23 kg |