Prekių nėra
90MB1EF0-M1EAY0 3
| Neto svoris | 1.00 kg |
| Garantija | 36 mėn. |
| Bruto svoris | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 157 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Taros svoris (kg) | 0.30 kg |