Prekių nėra
MPG B650I EDGE WIFI 3
| Procesorius | AMD |
| Neto svoris | 0.97 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 1.64 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MPG B650I EDGE WIFI |
| Atminties lizdai | 2 |
| Procesoriaus lizdas | AM5 |
| Mikroschemų rinkinys | AMD B650 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Mini-ITX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 DIMM |
| Suderinamų procesorių serijos | Supports AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00533205 m³ |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 286 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Net weight master carton | 9.665 kg |
| Tare weight master carton | 0.684 kg |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 75.00 g |
| Palette Qty | 324 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 289 mm |
| Gross height (mm) | 225 mm |
| Gross width (mm) | 82 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Taros svoris (kg) | 0.68 kg |
| TI svoris (kg) | 0.05 kg |