Prekių nėra
PRO Z790-P WIFI 3
| Procesorius | Intel |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.97 kg |
| Gross weight | 1.64 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PRO Z790-P WIFI |
| Atminties lizdai | 4 |
| Procesoriaus lizdas | LGA1700 |
| Mikroschemų rinkinys | Intel Z790 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 DIMM |
| Suderinamų procesorių serijos | Supports 12th/13th Gen Intel Core Processors, Pentium Gold and Celeron Processors |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| SATA jungčių skaičius | 6 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00604981 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.68 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 600 mm |
| Gross width master carton | 540 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Net weight master carton | 14 kg |
| Tare weight master carton | 1.597 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 75.00 g |
| Palette Qty | 286 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 269 mm |
| Gross height (mm) | 346 mm |
| Gross width (mm) | 65 mm |