Prekių nėra
M/B B650 EAGLE AX 1.0 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.54 kg |
| Gross weight | 1.74 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 119 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 335.00 mm |