Prekių nėra
90MB1C80-M0EAY0 3
| Procesorius | Intel |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.939 kg |
| Gross weight | 1.014 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PRIME H610M-A WIFI D4 |
| Atminties lizdai | 2 |
| Procesoriaus lizdas | LGA1700 |
| Mikroschemų rinkinys | Intel H610 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | mATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 DIMM |
| Suderinamų procesorių serijos | Supports 12th Gen Intel Core, Pentium Gold and Celeron processors |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.00379215 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 555 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Gross height master carton | 285 mm |
| Net weight master carton | 10.14 kg |
| Tare weight master carton | 0.766 kg |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Palette Qty | 380 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 53 mm |
| Gross height (mm) | 265 mm |
| Gross width (mm) | 270 mm |
| Producer | Asus |