Prekių nėra
B850M GAMING X WF6E 3
| Procesorius | AMD |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.50 kg |
| Gross weight | 1.75 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B850M GAMING X WIFI6E |
| Maksimali vidinė atmintis | 256 GB |
| Procesoriaus lizdas | AM5 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Micro ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 SDRAM |
| Suderinamų procesorių serijos | Ryzen (supports Ryzen 7000/8000/9000 Series) |
| Garso išvestis | HD Audio (8-channel) |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | M.2, SATA |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Producer | Gigabyte |