Prekių nėra
B850M A ELT WF6E 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.70 kg |
| Gross weight | 1.98 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.28 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 1024.00 g |
| Plastic (No PET) | 256.00 g |
| Palette Qty | 166 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Producer | Gigabyte |