Prekių nėra
B760M A E WF6E GEN5 3
| Procesorius | Intel |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.95 kg |
| Gross weight | 1.23 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B760M AORUS ELITE WIFI6E GEN5 |
| Procesoriaus lizdas | LGA1700 |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | M.2, SATA |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Palette Qty | 228 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.00 mm |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Producer | Gigabyte |