Prekių nėra
90MB1LN0-M0EAY0 3
| Procesorius | AMD |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.50 kg |
| Gross weight | 1.72 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PRIME B850M-A WIFI |
| Procesoriaus lizdas | AM5 |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 176.00 g |
| Plastic (No PET) | 44.00 g |
| Palette Qty | 141 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 76.00 mm |
| Gross height (mm) | 281.00 mm |
| Gross width (mm) | 287.00 mm |
| Producer | Asus |