Prekių nėra
B760M GAMING X DDR4 GEN5 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.92 kg |
| Gross weight | 1.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.46 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 399.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Palette Qty | 167 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 71.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Producer | Gigabyte |