Prekių nėra
90MB1500-M0EAY0 3
| Procesorius | AMD |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.743 kg |
| Gross weight | 0.8 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PRIME A520M-K |
| Atminties lizdai | 2 |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
| Mikroschemų rinkinys | AMD A |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Micro ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 |
| Suderinamų procesorių serijos | Supports AMD Ryzen 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | M.2, SATA |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.0035505 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.057 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 555 mm |
| Gross width master carton | 280 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 8 kg |
| Tare weight master carton | 0.74 kg |
| Paper/Pasteboard | 57 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 390 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross width (mm) | 263 mm |
| Producer | Asus |