Prekių nėra
A520M PRO 3
| Procesorius | AMD |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.611 kg |
| Gross weight | 0.794 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | A520M PRO |
| Atminties lizdai | 2 |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
| Mikroschemų rinkinys | AMD A |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Micro ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 |
| Suderinamų procesorių serijos | 3rd Gen AMD Ryzen Desktop Processors and AMD Ryzen 4000 G-Series Desktop Processors |
| Packing quantity | 20 dalių |
| Volume (m3) | 0.0036751 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.183 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 595 mm |
| Gross width master carton | 535 mm |
| Gross height master carton | 295 mm |
| Net weight master carton | 15.88 kg |
| Tare weight master carton | 1.596 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 83 g |
| Plastic (No PET) | 98 g |
| PET | 2.00 g |
| Palette Qty | 100 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 257 mm |
| Gross height (mm) | 260 mm |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Producer | MSI |