Prekių nėra
90MB14V0-M0EAY0 3
| Procesorius | AMD |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.635 kg |
| Gross weight | 0.908 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PRIME B550M-K |
| Atminties lizdai | 4 |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
| Mikroschemų rinkinys | AMD B |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Micro ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 |
| Suderinamų procesorių serijos | 3rd Gen AMD Ryzen and 3rd Gen AMD Ryzen with Radeon Graphics Processors |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.00369252 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.273 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 555 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Net weight master carton | 9.08 kg |
| Tare weight master carton | 0.78 kg |
| Paper/Pasteboard | 213 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Palette Qty | 370 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270 mm |
| Gross height (mm) | 52 mm |
| Gross width (mm) | 263 mm |
| Producer | Asus |