Prekių nėra
90MB17F0-M0EAY0 3
| Procesorius | AMD |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.009 kg |
| Gross weight | 1.309 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TUF GAMING A520M-PLUS |
| Atminties lizdai | 4 |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
| Mikroschemų rinkinys | AMD A520 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Micro ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 |
| Suderinamų procesorių serijos | Ryzen 5000 Series/ 5000 G-Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.005256075 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 570 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Net weight master carton | 13.09 kg |
| Tare weight master carton | 1.079 kg |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 270 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 277 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Gross width (mm) | 69 mm |
| Producer | Asus |