Prekių nėra
B550-A PRO 3
| Procesorius | AMD |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.42 kg |
| Gross weight | 1.62 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B550-A PRO |
| Atminties lizdai | 4 |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
| Mikroschemų rinkinys | AMD B550 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 DIMM |
| Suderinamų procesorių serijos | Supports AMD Ryzen 5000 & 3000 Series desktop processors (not compatible with AMD Ryzen 5 3400G & Ryzen 3 3200G) and AMD Ryzen 4000 G-Series desktop processors |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| SATA jungčių skaičius | 6 |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.00622296 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 555 mm |
| Gross width master carton | 470 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Net weight master carton | 16.2 kg |
| Tare weight master carton | 1.641 kg |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 170 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 268 mm |
| Gross height (mm) | 270 mm |
| Gross width (mm) | 86 mm |
| Producer | MSI |