Prekių nėra
90MB19U0-M0EAY0 3
| Procesorius | AMD |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.3 kg |
| Gross weight | 1.6 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TUF GAMING B550-PLUS WIFI II |
| Atminties lizdai | 4 |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
| Mikroschemų rinkinys | AMD B550 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | 30.5cm x 24.4cm |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 DIMM |
| Suderinamų procesorių serijos | Supports 5000 Series, 5000 G-Series, 4000 G-Series, 3000 Series Desktop Processors |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| SATA jungčių skaičius | 6 |
| Packing quantity | 5 dalių |
| Volume (m3) | 0.006545 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 365 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Net weight master carton | 8 kg |
| Tare weight master carton | 0.657 kg |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 220 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Producer | Asus |