Prekių nėra
90MB19X0-M0EAY0 3
| Procesorius | AMD |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.875 kg |
| Gross weight | 1.175 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PRIME B550M-A WIFI II |
| Atminties lizdai | 4 |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
| Mikroschemų rinkinys | AMD B550 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | MicroATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 DIMM |
| Suderinamų procesorių serijos | Supports 5000 Series, 5000 G-Series, 4000 G-Series, 3000 Series Desktop Processors |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.005194 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Net weight master carton | 11.75 kg |
| Tare weight master carton | 1.017 kg |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 280 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 280 mm |
| Gross height (mm) | 265 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Producer | Asus |