Prekių nėra
B860M GAMING PLUS WIFI 3
| Procesorius | Intel |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.67 kg |
| Gross weight | 2.12 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B860M GAMING PLUS WIFI |
| Procesoriaus lizdas | LGA1851 |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0053312 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 359.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Palette Qty | 324 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 272 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Producer | MSI |