Prekių nėra
PRO B850M-A WIFI PZ 3
| Procesorius | AMD |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.70 kg |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PRO B850M-A WIFI PZ |
| Procesoriaus lizdas | AM5 |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Palette Qty | 218 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Producer | MSI |