Prekių nėra
B550 GAMING WIFI 3
| Procesorius | AMD |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.70 kg |
| Gross weight | 2.05 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B550 GAMING WIFI |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| SATA jungčių skaičius | 6 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Palette Qty | 148 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Producer | MSI |