Prekių nėra
570-AAIS 3
| Maitinimo šaltinis | Cable |
| Neto svoris | 0.10 kg |
| Gylis | 11.2 cm |
| Spalva | Black |
| Plotis | 6.3 cm |
| Aukštis | 3.6 cm |
| Suderinamumas | Inspiron 14z (1470)\ |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Paskirtis | Office |
| Garantija | 12 mėn. |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Jungties tipas | USB 2.0 |
| Tipas | Optical mouse |
| Įtaiso tipas | wired |
| Bruto svoris | 0.161 kg |
| Kiekis | 1 |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Add comfort and control to your computing experience with MS111 USB Optical Mouse from Dell™. The high-performance optical engine captures small movement inputs with ease. Ease-of-use and better reliability are assured because there are no moving parts to |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MS116 |
| Gamintojo prekės serija | Optical Mouse |
| Šviesos diodų indikatoriai | No |
| Dydžio formatas | Ambidextrous |
| Įjungti ir žaisti | Taip |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universal |
| Pelės svoris | 90 g |
| Paslinkimo tipas | Wheel |
| Slankiklis | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Judėjimo raiška | 1000 tašk./col. |
| Mygtukų tipas | Pressed buttons |
| Slinkimo kryptis | Vertical |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.061 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 140.00 mm |
| Gross width master carton | 55.00 mm |
| Gross height master carton | 145.00 mm |
| Net weight master carton | 0.14 kg |
| Tare weight master carton | 0.08 kg |
| Paper/Pasteboard | 49 g |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| PET | 2 g |
| Tare other | 1 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |