Prekių nėra
| Neto svoris | 0.10 kg |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Garantija | 12 mėn. |
| Įtaiso tipas | wired |
| Bruto svoris | 0.2 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Essential USB Mouse |
| Jutiklio tipas | Optical sensor |
| Pelės svoris | 70 g |
| Mygtukų tipas | 3 (left click, right click, scroll click) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 96.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |